Property 61719 photo 1
Property 61719 photo 2
Property 61719 photo 3
Property 61719 photo 4
Property 61719 photo 5
Property 61719 photo 6
Property 61719 photo 7
Property 61719 photo 8
Property 61719 photo 9
Property 61719 photo 10
Property 61719 photo 11
Property 61719 photo 12
Property 61719 photo 13
Property 61719 photo 14
Property 61719 photo 15
Property 61719 photo 16
Property 61719 photo 17
Property 61719 photo 18
Property 61719 photo 19
Property 61719 photo 20
Property 61719 photo 21
Property 61719 photo 22
Property 61719 photo 23
Property 61719 photo 24
Property 61719 photo 25
Property 61719 photo 26
Property 61719 photo 27
Property 61719 photo 28
Property 61719 photo 29
Property 61719 photo 30

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1981
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 160 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 120 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

The apartment is located in the Piraeus area

It has cooling - heating heat pumps

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
391 000 € 4654 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58962
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
425 000 € 4086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65462
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 4
იყიდება
335 000 € 4036 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61588
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
473 000 € 4592 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58956
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58061
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 3962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64689
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
491 000 € 4676 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58952
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
510 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65254
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65667
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 5102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65814
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა