159 000 €
106 €/m²
Property 51499 photo 1
Property 51499 photo 2
Property 51499 photo 3
Property 51499 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3800 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1500 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51006
  • ფართი 5600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 480 m
იყიდება
140 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42793
  • ფართი 19700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
150 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63801
  • ფართი 809 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
175 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56752
  • ფართი 5350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
180 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44617
  • ფართი 740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
გირჩევთ იყიდება
235 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65945
  • ფართი 4460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
200 000 € 278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65098
  • ფართი 719 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
150 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64037
  • ფართი 5088 m²
  • მანძილი ზღვიდან 352 m
იყიდება
180 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63958
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
140 000 € 187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57456
  • ფართი 748 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა