Property 51904 photo 1
Property 51904 photo 2
Property 51904 photo 3
Property 51904 photo 4
Property 51904 photo 5
Property 51904 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4017 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 210 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47188
  • ფართი 1924 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1114 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 52550
  • ფართი 1600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
150 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41628
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
150 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49099
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
109 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44731
  • ფართი 1344 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
100 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51868
  • ფართი 1525 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14100 m
იყიდება
140 000 € 112 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42785
  • ფართი 1247 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5700 m
იყიდება
110 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44087
  • ფართი 1541 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
128 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64004
  • ფართი 997 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1670 m
იყიდება
130 000 € 77 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57161
  • ფართი 1670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა