Property 57292 photo 1
Property 57292 photo 2
Property 57292 photo 3
Property 57292 photo 4
Property 57292 photo 5
Property 57292 photo 6
Property 57292 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 670 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 69 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4110 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46215
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45892
  • ფართი 896 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
215 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62926
  • ფართი 8832 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 43300
  • ფართი 3484 m²
  • მანძილი ზღვიდან 390 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 52550
  • ფართი 1600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
150 000 € 180 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65310
  • ფართი 830 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
138 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55956
  • ფართი 3092 m²
  • მანძილი ზღვიდან 950 m
იყიდება
200 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44018
  • ფართი 8923 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
160 000 € 465 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61490
  • ფართი 344 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა