Property 62926 photo 1
Property 62926 photo 2
Property 62926 photo 3
Property 62926 photo 4
Property 62926 photo 5
Property 62926 photo 6
Property 62926 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 8832 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 413 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
189 000 € 414 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65882
  • ფართი 456 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
180 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47000
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
გირჩევთ იყიდება
214 000 €
  • ობიექტის კოდი 65947
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1180 m
იყიდება
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39265
  • ფართი 4550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
220 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60862
  • ფართი 5844 m²
  • მანძილი ზღვიდან 740 m
იყიდება
230 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41967
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45663
  • ფართი 16000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
267 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41185
  • ფართი 5423 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64871
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m

სიახლეების დაგზავნა