Property 57261 photo 1
Property 57261 photo 2
Property 57261 photo 3
Property 57261 photo 4
Property 57261 photo 5
Property 57261 photo 6
Property 57261 photo 7
Property 57261 photo 8
Property 57261 photo 9
Property 57261 photo 10
Property 57261 photo 11
Property 57261 photo 12
Property 57261 photo 13
Property 57261 photo 14

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1970
  • რემონტის წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 5600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 31 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 50 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

The apartment is located in the Athens - Center area

Ideal property for Rbnb and business space

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
497 000 € 4688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58947
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64140
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
536 000 € 6536 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65340
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58061
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 4438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65047
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
435 000 € 4531 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65321
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
374 000 € 4857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58951
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
365 000 € 4679 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58955
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
587 500 € 6994 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65341
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა