64 000 €
130 €/m²
Property 29556 photo 1
Property 29556 photo 2
Property 29556 photo 3
Property 29556 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 489 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 160 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44366
  • ფართი 4150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7200 m
იყიდება
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57077
  • ფართი 2499 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
70 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42791
  • ფართი 10226 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
55 000 € 166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32259
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
62 000 € 103 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52385
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
60 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63360
  • ფართი 993 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m
იყიდება
55 000 € 229 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61453
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6700 m
იყიდება
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51865
  • ფართი 1346 m²
  • მანძილი ზღვიდან 580 m
იყიდება
93 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36799
  • ფართი 1229 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
55 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63352
  • ფართი 730 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m

სიახლეების დაგზავნა