Property 42072 photo 1
Property 42072 photo 2
Property 42072 photo 3
Property 42072 photo 4
Property 42072 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 593 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 237 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57164
  • ფართი 831 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
78 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65163
  • ფართი 702 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
107 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49741
  • ფართი 3137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57113
  • ფართი 1940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 837 m
იყიდება
102 000 € 79 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63400
  • ფართი 1282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
69 900 € 224 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63410
  • ფართი 312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
100 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51868
  • ფართი 1525 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14100 m
იყიდება
85 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44366
  • ფართი 4150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7200 m
იყიდება
107 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50089
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
106 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45661
  • ფართი 662 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m

სიახლეების დაგზავნა