Property 60940 photo 1
Property 60940 photo 2
Property 60940 photo 3
Property 60940 photo 4
Property 60940 photo 5
Property 60940 photo 6
Property 60940 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 68 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 440 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 250 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 126 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42072
  • ფართი 593 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
75 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57164
  • ფართი 831 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
55 000 € 229 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61453
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6700 m
იყიდება
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31235
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 31332
  • ფართი 403 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42244
  • ფართი 272 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65785
  • ფართი 724 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
55 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65361
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
80 000 € 258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47058
  • ფართი 309 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9300 m
იყიდება
65 000 € 113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43110
  • ფართი 573 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12500 m

სიახლეების დაგზავნა