Property 26770 photo 1
Property 26770 photo 2
Property 26770 photo 3
Property 26770 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 95 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 140 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
95 000 € 75 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34469
  • ფართი 1650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 110 m
იყიდება
75 000 € 79 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42790
  • ფართი 944 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
86 000 € 192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50218
  • ფართი 447 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31235
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
96 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52490
  • ფართი 7063 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
53 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34137
  • ფართი 438 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
64 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60940
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
62 000 € 103 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52385
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
80 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35883
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65785
  • ფართი 724 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m

სიახლეების დაგზავნა