160 000 € 108 000 €
13 €/m²
Property 56827 photo 1
Property 56827 photo 2
Property 56827 photo 3
Property 56827 photo 4
Property 56827 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 13000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
139 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63269
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
150 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63283
  • ფართი 1968 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
140 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65485
  • ფართი 1060 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52232
  • ფართი 3592 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
215 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62926
  • ფართი 8832 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
143 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65150
  • ფართი 6300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
130 000 € 77 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57161
  • ფართი 1670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
150 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40821
  • ფართი 1076 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
160 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57292
  • ფართი 4110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 670 m

სიახლეების დაგზავნა