Property 52232 photo 1
Property 52232 photo 2
Property 52232 photo 3
Property 52232 photo 4
Property 52232 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1700 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3592 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45704
  • ფართი 6078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
159 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51499
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
150 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64066
  • ფართი 758 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
195 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50406
  • ფართი 9068 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
150 000 € 180 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65310
  • ფართი 830 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
192 000 € 181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44358
  • ფართი 1055 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
269 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49771
  • ფართი 4790 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
150 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65428
  • ფართი 6086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
200 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57163
  • ფართი 5687 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52232
  • ფართი 3592 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m

სიახლეების დაგზავნა