Property 62550 photo 1
Property 62550 photo 2
Property 62550 photo 3
Property 62550 photo 4
Property 62550 photo 5
Property 62550 photo 6
Property 62550 photo 7
Property 62550 photo 8
Property 62550 photo 9
Property 62550 photo 10

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 12800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 110 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი.

For sale: A bright, independent apartment in Gerakas (Gargittos II), with a total area of 110 sq.m. It consists of an 80 sq.m. second-floor apartment and a 30 sq.m. attic, offering comfort and functionality. Built in 2009, the property is in good condition and has an A energy class rating.

The apartment features 2 spacious bedrooms, 3 modern bathrooms, a solar water heater, a fireplace, and air conditioning. Heating is autonomous with a central natural gas installation. The aluminum frames have screens, and the flooring is high-quality tile. Additionally, the property benefits from nighttime electricity.

Amenities include a closed parking space, storage room, awnings, a security door, and a beautiful garden, ensuring a high-quality living experience.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
290 000 € 3625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62867
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 2276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64603
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4
იყიდება
280 500 € 6841 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63011
  • ფართი 41 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
320 000 € 3555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60397
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 2941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65643
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 5
იყიდება
510 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65254
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
426 000 € 3276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65119
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
290 000 € 6170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65358
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
293 000 € 6369 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62956
  • ფართი 46 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4148 m
იყიდება
420 000 € 7241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65475
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა