Property 56377 photo 1
Property 56377 photo 2
Property 56377 photo 3
Property 56377 photo 4
Property 56377 photo 5
Property 56377 photo 6
Property 56377 photo 7
Property 56377 photo 8
Property 56377 photo 9
Property 56377 photo 10
Property 56377 photo 11
Property 56377 photo 12
Property 56377 photo 13
Property 56377 photo 14
Property 56377 photo 15

Details

  • აშენების წელი: 2004
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 118 კვ.მ კრეტაზე. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 2538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61995
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
356 000 € 5650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56909
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2
იყიდება
420 000 € 3818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64933
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
470 000 € 3481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64934
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
388 605 € 4626 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61960
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 4
გირჩევთ იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 61840
  • ფართი 1732 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
427 000 € 2156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57656
  • ფართი 198 m²
  • Rooms 4
იყიდება
345 000 € 2923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56376
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა