Property 64934 photo 1
Property 64934 photo 2
Property 64934 photo 3
Property 64934 photo 4
Property 64934 photo 5
Property 64934 photo 6
Property 64934 photo 7
Property 64934 photo 8
Property 64934 photo 9
Property 64934 photo 10
Property 64934 photo 11
Property 64934 photo 12
Property 64934 photo 13
Property 64934 photo 14
Property 64934 photo 15
Property 64934 photo 16
Property 64934 photo 17
Property 64934 photo 18

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 92 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 135 კვ.მ კრეტაზე. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
395 000 € 5984 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56907
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
427 000 € 2156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57656
  • ფართი 198 m²
  • Rooms 4
იყიდება
388 605 € 4626 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61960
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 3818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64933
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
470 000 € 3481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64934
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 3062 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65952
  • ფართი 129 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა