Property 64933 photo 1
Property 64933 photo 2
Property 64933 photo 3
Property 64933 photo 4
Property 64933 photo 5
Property 64933 photo 6
Property 64933 photo 7
Property 64933 photo 8
Property 64933 photo 9
Property 64933 photo 10
Property 64933 photo 11
Property 64933 photo 12
Property 64933 photo 13
Property 64933 photo 14

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 92 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 110 კვ.მ კრეტაზე. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
395 000 € 5984 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56907
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
427 000 € 2156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57656
  • ფართი 198 m²
  • Rooms 4
იყიდება
388 605 € 4626 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61960
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 3008 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62338
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 3818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64933
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა