Property 57656 photo 1
Property 57656 photo 2
Property 57656 photo 3
Property 57656 photo 4
Property 57656 photo 5
Property 57656 photo 6
Property 57656 photo 7
Property 57656 photo 8
Property 57656 photo 9
Property 57656 photo 10
Property 57656 photo 11
Property 57656 photo 12
Property 57656 photo 13
Property 57656 photo 14
Property 57656 photo 15

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 448 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 198 კვ.მ კრეტაზე. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
395 000 € 5984 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56907
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
427 000 € 2156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57656
  • ფართი 198 m²
  • Rooms 4
გირჩევთ იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 61840
  • ფართი 1732 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
388 605 € 4626 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61960
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 3818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64933
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 3062 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65952
  • ფართი 129 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა