500 000 €
33 €/m²
Property 44871 photo 1
Property 44871 photo 2
Property 44871 photo 3
Property 44871 photo 4
Property 44871 photo 5
Property 44871 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 27000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 15000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 350 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
710 000 € 299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44207
  • ფართი 2367 m²
  • მანძილი ზღვიდან 97 m
იყიდება
695 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57192
  • ფართი 3518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
413 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16554
  • ფართი 2580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39581
  • ფართი 14364 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
680 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26886
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
550 000 € 407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33356
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
500 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19868
  • ფართი 32500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54423
  • ფართი 1818 m²
  • მანძილი ზღვიდან 179 m
იყიდება
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40472
  • ფართი 6250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
500 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38077
  • ფართი 4542 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა