Property 63954 photo 1
Property 63954 photo 2
Property 63954 photo 3
Property 63954 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1613 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62153
  • ფართი 4021 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
342 000 € 249 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52320
  • ფართი 1372 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
400 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51473
  • ფართი 15165 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63428
  • ფართი 2672 m²
  • მანძილი ზღვიდან 360 m
იყიდება
280 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37597
  • ფართი 2890 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36802
  • ფართი 13247 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4600 m
იყიდება
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38697
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
269 000 € 371 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39778
  • ფართი 725 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
365 000 € 251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36851
  • ფართი 1450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
300 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44360
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m

სიახლეების დაგზავნა