Property 38845 photo 1
Property 38845 photo 2
Property 38845 photo 3
Property 38845 photo 4
Property 38845 photo 5
Property 38845 photo 6
Property 38845 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 59 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 8500 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 285 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19868
  • ფართი 32500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
450 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38845
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5300 m
იყიდება
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52126
  • ფართი 6161 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
587 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44257
  • ფართი 14000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
640 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63745
  • ფართი 8608 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1150 m
იყიდება
390 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36021
  • ფართი 18865 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
450 000 € 449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62407
  • ფართი 1002 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
400 000 € 350 000 € 610 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26135
  • ფართი 573 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
500 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50669
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
640 000 € 248 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40004
  • ფართი 2577 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა