390 000 €
20 €/m²
Property 36021 photo 1
Property 36021 photo 2
Property 36021 photo 3
Property 36021 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 11000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 18865 კვ.მ. in Crete. აშენების პერსპექტივით 280 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32468
  • ფართი 13000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
427 000 € 241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36674
  • ფართი 1770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
360 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41187
  • ფართი 14565 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38847
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
450 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62153
  • ფართი 4021 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
477 500 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32758
  • ფართი 955 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50494
  • ფართი 8200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
374 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59642
  • ფართი 9039 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40012
  • ფართი 2660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
350 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26888
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა