1 155 000 €
5775 €/m²
Property 38656 photo 1
Property 38656 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 15000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 29 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 200 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The flat is located in the district of Kifisia

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 6470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8164
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 600 000 € 7619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8165
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 155 000 € 5775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38656
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 260 000 € 6300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38662
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 600 000 € 9411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49916
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
960 000 € 7007 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50743
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51896
  • ფართი 2630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
950 000 € 5757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52988
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 280 000 € 10078 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56256
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა