Property 44959 photo 1
Property 44959 photo 2
Property 44959 photo 3
Property 44959 photo 4
Property 44959 photo 5
Property 44959 photo 6
Property 44959 photo 7
Property 44959 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1995
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 60 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი. შენობაში არის ლიფტი.

For sale office 50 sq. m. in the center of Thessaloniki

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
95 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62070
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4200 m
იყიდება
75 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44279
  • ფართი 66 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
107 000 € 1070 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48484
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
110 000 € 1447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42083
  • ფართი 76 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
88 000 € 1128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33291
  • ფართი 78 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
95 000 € 633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65934
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
89 000 € 1072 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62056
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m

სიახლეების დაგზავნა