იყიდება - ბინა 154 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
450 000 €
2922 €/m²
Property 52302 photo 1
Property 52302 photo 2
  • ობიექტის კოდი 52302
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 154 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • აშენების წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

სერვისი

  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 154 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
670 000 € 6320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64887
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 5063 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56730
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
417 000 € 4738 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58965
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 3278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65026
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
365 000 € 4679 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58955
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 5432 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58948
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 3
იყიდება
614 000 € 6395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65339
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 3700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61748
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა