200 000 €
35 €/m²
Property 57163 photo 1
Property 57163 photo 2
Property 57163 photo 3
Property 57163 photo 4
Property 57163 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5687 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 234 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირჩევთ იყიდება
235 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65945
  • ფართი 4460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
270 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46217
  • ფართი 5340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 824 m
იყიდება
192 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46924
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
205 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59117
  • ფართი 2035 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
250 000 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43610
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
280 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37597
  • ფართი 2890 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
299 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63201
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
200 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57163
  • ფართი 5687 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
225 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39767
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65420
  • ფართი 4125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა