კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 6820 m² Paphos
საბერძნეთი
კვიპროსი
პაფოსი
220 000 €
32 €/m²
ობიექტის კოდი
51651
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
6820 m²
რეგიონი
Paphos
ადგილი
პაფოსი (კვიპროსი)
Details
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 6820 კვ.მ. in Paphos.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
250 000 €
26 €/m²
სასტუმრო 9309 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
46483
ფართი
9309 m²
იყიდება
300 000 €
12 €/m²
სასტუმრო 24166 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
58738
ფართი
24166 m²
იყიდება
270 000 €
29 €/m²
სასტუმრო 9160 m² Ayia Napa
Ayia Napa
ობიექტის კოდი
58691
ფართი
9160 m²
იყიდება
300 000 €
250 €/m²
სასტუმრო 1200 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
25494
ფართი
1200 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
იყიდება
180 000 €
28 €/m²
სასტუმრო 6355 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
58638
ფართი
6355 m²
იყიდება
315 000 €
418 €/m²
სასტუმრო 752 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
53057
ფართი
752 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
260 000 €
14 €/m²
სასტუმრო 18000 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
42081
ფართი
18000 m²
მანძილი ზღვიდან
15000 m
იყიდება
200 000 €
210 €/m²
სასტუმრო 950 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
37948
ფართი
950 m²
მანძილი ზღვიდან
3600 m
იყიდება
200 000 €
362 €/m²
სასტუმრო 551 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
42292
ფართი
551 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
225 000 €
101 €/m²
სასტუმრო 2221 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
51667
ფართი
2221 m²
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the