იყიდება - სასტუმრო 551 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
200 000 €
362 €/m²
Property 42292 photo 1
Property 42292 photo 2
  • ობიექტის კოდი 42292
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 551 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 551 კვ.მ. in Limassol. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

Zone: Ka7
Building Factor: 0.8
Coverage Factor: 0.45
Number of storeys: 3
Height: 13.5 m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36531
  • ფართი 7999 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
215 700 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25728
  • ფართი 10368 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
164 500 € 313 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49151
  • ფართი 524 m²
  • მანძილი ზღვიდან 45000 m
იყიდება
295 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58804
  • ფართი 20857 m²
იყიდება
202 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25735
  • ფართი 11706 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
245 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58788
  • ფართი 16389 m²
იყიდება
267 550 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25714
  • ფართი 1253 m²
იყიდება
195 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58733
  • ფართი 38129 m²
იყიდება
205 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52706
  • ფართი 16545 m²
იყიდება
229 500 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58805
  • ფართი 5686 m²

სიახლეების დაგზავნა