იყიდება - სასტუმრო 1577 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
850 000 €
538 €/m²
Property 51120 photo 1
  • ობიექტის კოდი 51120
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1577 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 14000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1577 კვ.მ. in Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
880 000 € 811 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14448
  • ფართი 1085 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 250 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18057
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 150 000 € 1051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33226
  • ფართი 1094 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
1 000 000 € 1379 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35109
  • ფართი 725 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
1 100 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40586
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41133
  • ფართი 1104 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
860 000 € 5477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49120
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
800 000 € 2279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49573
  • ფართი 351 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
850 000 € 538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51120
  • ფართი 1577 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53284
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m

სიახლეების დაგზავნა