1 250 000 € 950 000 €
860 €/m²
Property 41133 photo 1
Property 41133 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 18000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1104 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 663 კვ.მ.

Land for sale 1.104 sq.m. with allowable building factor of 0.6% and coverage factor of 0.4% in the area of Kifissia

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 150 000 € 1051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33226
  • ფართი 1094 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
1 350 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56266
  • ფართი 315 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
ექსკლუზივი იყიდება
1 300 000 € 3403 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62859
  • ფართი 382 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
1 450 000 € 2566 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63652
  • ფართი 565 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41133
  • ფართი 1104 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
1 600 000 € 850 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6226
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
1 250 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18057
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 500 000 € 541 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21799
  • ფართი 2768 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
1 300 000 € 1857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9756
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
1 650 000 € 1195 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56794
  • ფართი 1380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m

სიახლეების დაგზავნა