კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 700 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - ცენტრი
ათენი - ცენტრი - ცენტრი
1 100 000 €
1571 €/m²
ობიექტის კოდი
40586
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
700 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | ათენი - ცენტრი - ცენტრი (ათენი - ცენტრი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
9800 m
მანძილი აეროპორტამდე:
3 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 700 კვ.მ. in Athens.
For sale plot of 700 sq.m in Poligono area,Athens.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
1 300 000 €
1857 €/m²
სასტუმრო 700 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
9756
ფართი
700 m²
მანძილი ზღვიდან
2700 m
იყიდება
1 250 000 €
56 €/m²
სასტუმრო 22000 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
18057
ფართი
22000 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
1 500 000 €
541 €/m²
სასტუმრო 2768 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
21799
ფართი
2768 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
1 150 000 €
1051 €/m²
სასტუმრო 1094 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
33226
ფართი
1094 m²
მანძილი ზღვიდან
17000 m
იყიდება
1 000 000 €
1379 €/m²
სასტუმრო 725 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
35109
ფართი
725 m²
მანძილი ზღვიდან
8500 m
იყიდება
1 100 000 €
1571 €/m²
სასტუმრო 700 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
40586
ფართი
700 m²
მანძილი ზღვიდან
9800 m
იყიდება
1 250 000 €
950 000 €
860 €/m²
სასტუმრო 1104 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
41133
ფართი
1104 m²
მანძილი ზღვიდან
18000 m
იყიდება
1 350 000 €
4285 €/m²
სასტუმრო 315 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
56266
ფართი
315 m²
მანძილი ზღვიდან
150 m
იყიდება
1 180 000 €
1815 €/m²
სასტუმრო 650 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
62700
ფართი
650 m²
მანძილი ზღვიდან
14500 m
იყიდება
960 000 €
1097 €/m²
სასტუმრო 875 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
62716
ფართი
875 m²
მანძილი ზღვიდან
13800 m
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the