1 000 000 €
1379 €/m²
Property 35109 photo 1
Property 35109 photo 2
Property 35109 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 2,2
  • დაშორება ზღვიდან: 8500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 725 კვ.მ. in Athens. აშენების პერსპექტივით 1595 კვ.მ.

There is offered for sale a plot of land in the center of Athens

The plot of 725 sq.m is located in the area of Metaxourgio where the coefficient of construction is high 2.2% which makes the object unique

In walking distance is the famous Karaiskaki Square and the metro station

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
880 000 € 811 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14448
  • ფართი 1085 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 250 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18057
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 150 000 € 1051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33226
  • ფართი 1094 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
1 000 000 € 1379 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35109
  • ფართი 725 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
1 100 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40586
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41133
  • ფართი 1104 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
860 000 € 5477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49120
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
850 000 € 538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51120
  • ფართი 1577 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
1 350 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56266
  • ფართი 315 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 180 000 € 1815 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62700
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14500 m

სიახლეების დაგზავნა