კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 1075 m² ატიკაში
საბერძნეთი
ატიკა
დანარჩენი ატიკა
69 000 €
64 €/m²
ობიექტის კოდი
50978
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
1075 m²
რეგიონი
ატიკა
ადგილი
დანარჩენი ატიკა (ატიკა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
300 m
მანძილი აეროპორტამდე:
72 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 1075 კვ.მ. in Attica.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
69 000 €
64 €/m²
სასტუმრო 1075 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
50978
ფართი
1075 m²
მანძილი ზღვიდან
300 m
იყიდება
75 000 €
60 €/m²
სასტუმრო 1243 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13787
ფართი
1243 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
85 000 €
172 €/m²
სასტუმრო 493 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
42874
ფართი
493 m²
მანძილი ზღვიდან
2800 m
იყიდება
60 000 €
26 €/m²
სასტუმრო 2300 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
32568
ფართი
2300 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
იყიდება
56 000 €
207 €/m²
სასტუმრო 270 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13481
ფართი
270 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
იყიდება
87 000 €
328 €/m²
სასტუმრო 265 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
6096
ფართი
265 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
იყიდება
80 000 €
175 €/m²
სასტუმრო 455 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
32698
ფართი
455 m²
მანძილი ზღვიდან
1130 m
იყიდება
65 000 €
65 €/m²
სასტუმრო 1000 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
35877
ფართი
1000 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
80 000 €
400 €/m²
სასტუმრო 200 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
5900
ფართი
200 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
95 000 €
6 €/m²
სასტუმრო 14086 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
46180
ფართი
14086 m²
მანძილი ზღვიდან
3200 m
Elpida Skreka
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the