85 000 €
172 €/m²
Property 42874 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 2800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 493 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი.

The plot is located in the Kalivia Thorikou area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
100 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21328
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
69 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50978
  • ფართი 1075 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
95 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46180
  • ფართი 14086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
87 000 € 328 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6096
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
75 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13787
  • ფართი 1243 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
85 000 € 340 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23645
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 2
იყიდება
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19002
  • ფართი 426 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
75 000 € 326 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7741
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
85 000 € 172 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42874
  • ფართი 493 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
75 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13403
  • ფართი 930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m

სიახლეების დაგზავნა