კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 455 m² ატიკაში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - აღმოსავლეთი
Artemida
80 000 €
175 €/m²
ობიექტის კოდი
32698
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
455 m²
რეგიონი
ატიკა
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | Artemida (Loutsa) (ათენი - აღმოსავლეთი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
1130 m
მანძილი აეროპორტამდე:
24 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 455 კვ.მ. in Attica.
The plot is located in Artemida area,Attica.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
100 000 €
80 000 €
26 €/m²
სასტუმრო 2985 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
2990
ფართი
2985 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
75 000 €
80 €/m²
სასტუმრო 930 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13403
ფართი
930 m²
მანძილი ზღვიდან
2400 m
იყიდება
87 000 €
328 €/m²
სასტუმრო 265 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
6096
ფართი
265 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
იყიდება
75 000 €
1071 €/m²
სასტუმრო 70 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
5846
ფართი
70 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
იყიდება
113 000 €
90 000 €
34 €/m²
სასტუმრო 2638 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13027
ფართი
2638 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
75 000 €
60 000 €
140 €/m²
სასტუმრო 426 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
19002
ფართი
426 m²
მანძილი ზღვიდან
20 m
იყიდება
75 000 €
326 €/m²
სასტუმრო 230 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
7741
ფართი
230 m²
მანძილი ზღვიდან
260 m
იყიდება
80 000 €
175 €/m²
სასტუმრო 455 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
32698
ფართი
455 m²
მანძილი ზღვიდან
1130 m
იყიდება
85 000 €
340 €/m²
სასტუმრო 250 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
23645
ფართი
250 m²
Rooms
2
იყიდება
85 000 €
172 €/m²
სასტუმრო 493 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
42874
ფართი
493 m²
მანძილი ზღვიდან
2800 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the