Property 56286 photo 1
Property 56286 photo 2
Property 56286 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8131 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 260 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 43298
  • ფართი 2600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 416 m
იყიდება
375 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29075
  • ფართი 12500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5700 m
იყიდება
427 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47454
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40012
  • ფართი 2660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
500 000 € 2688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56281
  • ფართი 186 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
430 000 € 1699 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56671
  • ფართი 253 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
360 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41187
  • ფართი 14565 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
600 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32335
  • ფართი 6340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31238
  • ფართი 2700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54423
  • ფართი 1818 m²
  • მანძილი ზღვიდან 179 m

სიახლეების დაგზავნა