Property 37410 photo 1
Property 37410 photo 2
Property 37410 photo 3
Property 37410 photo 4
Property 37410 photo 5
Property 37410 photo 6
Property 37410 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 560 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
675 000 € 143 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11960
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30124
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
566 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32415
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
650 000 € 141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44104
  • ფართი 4580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44359
  • ფართი 35000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
660 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65423
  • ფართი 12329 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 42923
  • ფართი 563 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
590 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65038
  • ფართი 6300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
490 000 € 168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37747
  • ფართი 2900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8700 m
იყიდება
500 000 € 2688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56281
  • ფართი 186 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m

სიახლეების დაგზავნა