Property 44207 photo 1
Property 44207 photo 2
Property 44207 photo 3
Property 44207 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 97 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 59 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2367 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
640 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63745
  • ფართი 8608 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1150 m
იყიდება
750 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38074
  • ფართი 4520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24670
  • ფართი 2021 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56505
  • ფართი 11174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1850 m
იყიდება
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32160
  • ფართი 1294 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
600 000 € 649 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65156
  • ფართი 924 m²
  • მანძილი ზღვიდან 170 m
იყიდება
600 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35632
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
650 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37517
  • ფართი 14500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37410
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
800 000 € 800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38750
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა