450 000 € 280 000 €
23 €/m²
Property 36756 photo 1
Property 36756 photo 2
Property 36756 photo 3
Property 36756 photo 4
Property 36756 photo 5
Property 36756 photo 6
Property 36756 photo 7
Property 36756 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1900 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 12000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
427 000 € 241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36674
  • ფართი 1770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
400 000 € 350 000 € 610 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26135
  • ფართი 573 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
640 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57571
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
477 500 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32758
  • ფართი 955 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
640 000 € 248 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40004
  • ფართი 2577 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36755
  • ფართი 5889 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
520 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30769
  • ფართი 27000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49171
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
430 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56286
  • ფართი 8131 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა