480 000 € 448 000 €
22 €/m²
Property 52039 photo 1
Property 52039 photo 2
Property 52039 photo 3
Property 52039 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 43 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 20000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38845
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5300 m
იყიდება
640 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57571
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38518
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
710 000 € 299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44207
  • ფართი 2367 m²
  • მანძილი ზღვიდან 97 m
იყიდება
450 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38250
  • ფართი 10800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
700 000 € 127 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33666
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
450 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56387
  • ფართი 10884 m²
  • მანძილი ზღვიდან 284 m
იყიდება
550 000 € 407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33356
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
500 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44016
  • ფართი 19280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
477 500 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32758
  • ფართი 955 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m

სიახლეების დაგზავნა