675 000 €
143 €/m²
Property 11960 photo 1
Property 11960 photo 2
Property 11960 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4700 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 1880 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24670
  • ფართი 2021 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
590 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65038
  • ფართი 6300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
620 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42251
  • ფართი 16903 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
800 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56706
  • ფართი 14549 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
გირჩევთ იყიდება
980 000 € 326 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35962
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
900 000 € 421 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26074
  • ფართი 2135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
853 000 € 1032 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64551
  • ფართი 826 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
853 000 € 860 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64550
  • ფართი 991 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
940 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37512
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
853 000 € 725 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63066
  • ფართი 1175 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m

სიახლეების დაგზავნა