Property 46745 photo 1
Property 46745 photo 2
Property 46745 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 13600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 27000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე.

Suggested for sale a unique amphitheater land in Katalagari, Heraklion.Total area 27,000sqm, the land is buildable! and has a unique, unrestricted view of mountains and olive groves. It has water, while the electricity is very close.Orientation: east. Suitable for agritourism use.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
230 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41967
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
205 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59117
  • ფართი 2035 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
192 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40278
  • ფართი 4600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
180 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47000
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39770
  • ფართი 3455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
320 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63110
  • ფართი 4653 m²
  • მანძილი ზღვიდან 670 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 46788
  • ფართი 1451 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
192 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39609
  • ფართი 898 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
250 000 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43610
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
300 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47178
  • ფართი 7857 m²
  • მანძილი ზღვიდან 990 m

სიახლეების დაგზავნა