280 000 €
140 €/m²
Property 38410 photo 1
Property 38410 photo 2
Property 38410 photo 3
Property 38410 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2000 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 800 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

Plot for sale suggested in Crete. The plot is 1.000sq.m, within urban plan and builds 400sqm while it is corner and having a facade on the street. In addition, the plot is elevated and overlooks the sea, mountain and city. Finally, it has electricity, water and a building permit.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64871
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38798
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
290 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65314
  • ფართი 1395 m²
  • მანძილი ზღვიდან 72 m
იყიდება
365 000 € 251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36851
  • ფართი 1450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
235 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52112
  • ფართი 5321 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
320 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44365
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7200 m
იყიდება
299 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63201
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
280 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44635
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
246 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52108
  • ფართი 2615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 583 m
იყიდება
280 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37597
  • ფართი 2890 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა