Property 63021 photo 1
Property 63021 photo 2
Property 63021 photo 3
Property 63021 photo 4
Property 63021 photo 5
Property 63021 photo 6

Details

  • სართული: ნახევრად სარდაფი
  • აშენების წელი: 1973
  • რემონტის წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 94 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა.

The property is located in the Patisia area

Fully renovated and immediately available

Attic with 2 bedrooms.

SUITABLE FOR GOLDEN VISA

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
275 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65239
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 4307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65009
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66014
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 4010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65230
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 3939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66015
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64940
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
280 000 € 4179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65299
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65250
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა