250 000 €
1250 €/m²
Property 57759 photo 1
Property 57759 photo 2
Property 57759 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 20 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 200 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 74 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
267 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41185
  • ფართი 5423 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50494
  • ფართი 8200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
280 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44635
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
340 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37045
  • ფართი 1540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 480 m
იყიდება
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56284
  • ფართი 6800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
270 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46217
  • ფართი 5340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 824 m
იყიდება
210 000 € 161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42952
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
320 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63110
  • ფართი 4653 m²
  • მანძილი ზღვიდან 670 m
იყიდება
235 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52112
  • ფართი 5321 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38798
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m

სიახლეების დაგზავნა