Property 50374 photo 1
Property 50374 photo 2
Property 50374 photo 3
Property 50374 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 22000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 100 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

Suggested for Sale plot of 400sqm in Heraklion of Crete next to village Avgeniki.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34571
  • ფართი 468 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
40 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50374
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
43 000 € 193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42232
  • ფართი 222 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43713
  • ფართი 1320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
35 000 € 175 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37333
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
45 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43314
  • ფართი 735 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
50 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56864
  • ფართი 1700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
55 000 € 166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32259
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
50 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65413
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 21000 m
იყიდება
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32785
  • ფართი 359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა