Property 64280 photo 1
Property 64280 photo 2
Property 64280 photo 3
Property 64280 photo 4
Property 64280 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2470 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 64 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4033 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
100 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51868
  • ფართი 1525 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14100 m
იყიდება
120 000 € 171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43089
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 90 m
იყიდება
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51865
  • ფართი 1346 m²
  • მანძილი ზღვიდან 580 m
იყიდება
110 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44087
  • ფართი 1541 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
140 000 € 112 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42785
  • ფართი 1247 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5700 m
იყიდება
150 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64066
  • ფართი 758 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63071
  • ფართი 323 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
120 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65362
  • ფართი 1270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
150 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62015
  • ფართი 6786 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
110 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47187
  • ფართი 1285 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1114 m

სიახლეების დაგზავნა