Property 48429 photo 1
Property 48429 photo 2
Property 48429 photo 3
Property 48429 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 59 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2500 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
130 000 € 255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65724
  • ფართი 508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
106 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45661
  • ფართი 662 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52547
  • ფართი 2140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
110 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56431
  • ფართი 3700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
150 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64066
  • ფართი 758 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48428
  • ფართი 2900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47008
  • ფართი 4150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65785
  • ფართი 724 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
140 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42793
  • ფართი 19700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
150 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65125
  • ფართი 2710 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m

სიახლეების დაგზავნა