Property 9053 photo 1
Property 9053 photo 2
Property 9053 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 2010
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 8500 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 900 000 € 1 600 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49962
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
2 000 000 € 1818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52948
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
2 700 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9073
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
2 150 000 € 2687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7564
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
2 200 000 € 423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33608
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
2 500 000 € 505 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38134
  • ფართი 4944 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
3 200 000 € 11428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10553
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 160 m

სიახლეების დაგზავნა