1 550 000 €
12016 €/m²
Property 49963 photo 1
Property 49963 photo 2

Details

  • წლიური: 3,80%
  • აშენების წელი: 2005
  • რემონტის წელი: 2018
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • Access

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 129 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale ground floor store located in the historic center of Thessaloniki.

It consists of: 84 sq.m. ground floor
84 sq.m. basement
45 sq.m. loft

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 300 000 € 2954 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34902
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 150 000 € 2687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7564
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
2 200 000 € 423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33608
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
1 600 000 € 1963 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59895
  • ფართი 815 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
1 900 000 € 1 600 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49962
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
2 000 000 € 1818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52948
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
1 550 000 € 12015 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49963
  • ფართი 129 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m

სიახლეების დაგზავნა