იყიდება - კომერციული ქონება 5200 m² სალონიკში

საბერძნეთი თესალონიკი თესალონიკი - გარეუბნები კალამარია
2 200 000 €
423 €/m²
Property 33608 photo 1
Property 33608 photo 2
Property 33608 photo 3
Property 33608 photo 4
Property 33608 photo 5
Property 33608 photo 6
Property 33608 photo 7
Property 33608 photo 8
Property 33608 photo 9
Property 33608 photo 10
Property 33608 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 1993
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 5200 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a banquet hall and a tennis club in a plot of 9,200 sq.m. in the area of Thessaloniki.

The banquet hall is 1,000 sq.m.

The tennis club is 4,200 sq.m.

Also inside the plot there is a space of 4,000 sq.m. which is used as an open parking.

Both spaces are currently being rented.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 000 000 € 1818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52948
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
2 150 000 € 2687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7564
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
1 900 000 € 1 600 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49962
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
2 200 000 € 423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33608
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
2 700 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9073
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
2 500 000 € 505 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38134
  • ფართი 4944 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
3 200 000 € 11428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10553
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 160 m

სიახლეების დაგზავნა